Na rondzie ostro w prawo, Misiu

Podobnie, jak zmieniamy sobie melodie w telefonach komórkowych, tak samo możemy spersonalizować samochodową nawigację. Oto kilka głosów, które dla Polaka powinny brzmieć całkiem swojsko

Niedawno pisaliśmy o nawigacji, do której można ściągnąć sobie głos Homera Simpsona. Ta dobrze znana i u nas postać z kreskówki ma specyficzny głos, co ma swoje zalety. Wadą jest natomiast język. Większość wolałaby słuchać poleceń nawigacji w języku ojczystym.

Jazda z Dodą czy Edytą Górniak?

Jedną z ciekawszych propozycji jest NawiGadka, oferująca kilka na pozór zwyczajnych zamienników. Jednak po wsłuchaniu się w komendy, miłośnicy drżącego głosu Kasi Figury, czy bezpośredniego sposobu bycia Dody powinni być usatysfakcjonowani. 

Na damskich głosach się nie kończy. Przecież ktoś może mieć inne upodobania. I o takich klientach pomyślano, oferując następujący głos:

Gadka z menelem na ulicy do przyjemnych nie należy, choćby ze względu na często osobliwe podejście do kwestii toalety, ale jako głos w nawigacji, czemu nie:

Zagubionym w osiedlowych uliczkach wielkich blokowisk poprawną drogę wskaże ziomal:

a w ominięciu blokad drogowych, poczciwy polski chłop, którego głos dziwnym zbiegiem okoliczności przypomina jednego z byłych premierów:

Nad wszystkimi zbłąkanymi duszyczkami swoją opiekę roztoczy wielebny, kierując ich ku prawości i do szczęśliwego końca... podróży

Powyższe głosy oferowane sa do mapy AutoMapa.

Nawigacja jest kobietą

Marcin Lewandowski

Wyrok w sprawie GVO odroczony do 2013 roku - ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnik: Samochodem na wakacje

Samochody: Fiat Cinquecento - ogłoszenia

Więcej o: