Corvette za grosze

Pod koniec roku w Stanach zostanie wylosowany szczęśliwiec, który zgarnie dwa niepowtarzalne samochody: Corvette z 1967 i z 2009 roku. Wystarczy kupić los za trzy dolary, przy okazji działając w słusznej sprawie

Ta słuszna sprawa to pomoc fundacji Kids Wish Network w programie "Hero of the Month" (Bohater Miesiąca). Co miesiąc organizacja wybiera jedno dziecko, które według niej zasłużyło na wyróżnienie i pomoc finansową. Chodzi o dzieci, które dzielnie zniosły traumatyczne wydarzenia i przebywają pod opieką szpitali biorących udział w akcji.

Czy jest o co walczyć i czy warto kupować jak najwięcej losów? Czy warto namawiać kuzynów w Stanach lub Kanadzie (tylko obywatele tych krajów mogą kupować losy), by wzięli udział w loterii i przesyłać im pieniądze do wpłacania? Oczywiście że tak. Takich dwóch samochodów nie znajdziecie nigdzie indziej. Nawet jakby tylko jeden z nich był do wygrania, i tak byłoby warto.

Czerwone "żądło" na masce i ogromny wydech po bokach. Coś pięknego. Corvette Cabrio z 1967 roku w takim stanie to kolekcjonerska perełka. Około 390 KM i czterostopniowa manualna skrzynia biegów. A najnowsze ZR1 pomalowane w wyjątkowe czarno-czerwone barwy "Hero Edition"? Silnik 638 KM, część elementów karoserii zamienionych na karbonowe i prędkość maksymalna przekraczająca spokojnie 300 km/h. Sami przyznacie, że o taki duet warto walczyć. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, wejdźcie na winthevette.com i posłuchajcie jak brzmią silniki obydwu aut.

Teoretycznie wystarczy jeden los za trzy dolary. Ale jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse, czekają zniżki. Na przykład 15 losów można kupić za 20$, 100 za 100$, 1200 za 1000$, a 6000 za 5000$. Im więcej tym dla każdego lepiej. Oczywiście zwycięzca będzie tylko jeden. Nie będzie żadnej nagrody pocieszenia. Losowanie Chevroletów odbędzie się 23 grudnia. 

Jan Kopacz

Corvette GT1 - udawana wyścigówka - ZOBACZ TUTAJ

Niebo chętnie zaczeka - WIDEO

Samochody: Chevrolet Corvette - ogłoszenia

Więcej o: