Ruszyły targi Motor Show 2012

Motor Show, największe motoryzacyjne wydarzenie w Polsce, właśnie się rozpoczęło. Przez trzy dni, goście poznańskiego salonu będą mogli podziwiać ponad pół tysiąca samochodów i motocykli, w tym 10 polskich premier oraz marki, które dotąd nie były prezentowane w naszym kraju

Gorące modele Ferrari, wciąż jeszcze egzotyczne w Polsce sportowe maszyny Lotusa czy olśniewające modele Bentleya i Aston Martina to tylko niewielki wycinek z długiej listy aut jakie będzie można zobaczyć. Tegoroczna edycja Motor Show to również dziesięć motoryzacyjnych premier. W Poznaniu zadebiutują m.in. nowa Honda Civic , Volvo V40 , Ford B-Max, nowa generacja Kii Cee'd oraz Hyundai i30 kombi . Aż 18 aut z gwiazdą na masce będzie można oglądać na stoisku Duda Cars - autoryzowanego dealera Mercedesa, a koncern Volkswagen pokaże m.in. nowe Audi A3 Sportback , Porsche Boxstera i świeżo upieczony Światowy Samochód Roku - Volkswagena Up! .

Miłośnicy klasycznej motoryzacji również znajdą coś dla siebie. Powierzchnie ponad 1000 m2 zajmuje wielka wystawa Mustangów. Do Poznania przyjechało ponad 40 modeli, z czego aż 14 z nich to auta wyprodukowane między 1965 i 1970 rokiem. To doskonała okazja, by poznać jedną z największych motoryzacyjnych legend.

Miłośnicy dwóch kółek będą mogli podziwiać fabryczne nowości Harley-Davidsona (dziewięć gorących modeli) i oryginalne konstrukcje biorące udział w trzeciej edycji Custom Festivalu - mistrzostw motocykli tuningowych.

Nowością są - już teraz największe w historii branży - targi caravaningowe i camperowe. Kompleksowa ekspozycja składa się z najnowszych i najbardziej luksusowych camperów, przyczep i akcesoriów związanych z podróżowaniem na czterech kołach.

Motor Show 2012 trwać będzie trzy dni. Piątek to VIP Day, na który wejściówka kosztuje 100 złotych (13:00 - 20:00). W sobotę i niedzielę, za wstęp trzeba będzie zapłacić: - jednorazowy bilet indywidualny - 15 złotych, - rodzinny - dla grupy liczącej przynajmniej trzy osoby - 10 zł, - dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.

Bilety można kupować na miejscu albo za pośrednictwem strony internetowej www.mtp24.pl .

Swoje stoisko na poznańskich targach będzie mieć również Moto.pl. Serdecznie zapraszamy!

Patron medialny:

Więcej o: