Supernowoczesna stacja paliw Orlenu

W Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej 258 powstał pierwszy Meeting Point Stop Cafe. Podróżni, w komfortowych warunkach mogą się spotkać, napić kawy, a w tym czasie zlecić tankowanie i czyszczenie samochodu 

Meeting Point Stop Cafe to nic innego jak nowoczesna stacja paliw rozbudowana o miejsce spotkań dla wymagających podróżnych.

Meeting Point Stop Cafe to przedsięwzięcie, które dowodzi, że PKN ORLEN w swym rozwoju sięga po  innowacyjne rozwiązania nie tylko jeśli chodzi o produkcję paliw, ale również standardy kompleksowej obsługi klienta. Stanowi ono także potwierdzenie przyjętej kilka lat temu strategii konsekwentnego rozwoju oferty pozapaliwowej, która czyni z naszych stacji coś więcej niż tylko punkt zakupu paliwa. Meeting Point to oferta dla osób, które poszukują wygodnego miejsca na spotkanie w drodze czy dostępu do aktualnych informacji - mówi Jacek Krawiec, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

Do dyspozycji kierowców oddana została myjnia samochodowa z możliwością czyszczenia wnętrza auta. Co więcej, usługi te, wraz z tankowaniem zostaną wykonane w czasie kiedy klient będzie korzystał z oferty gastronomicznej lub odbywał spotkanie. Na miejscu znajdziemy bezprzewodowy dostęp do Internetu, gniazdka elektryczne, umożliwiające podłączenie laptopa oraz naładowanie telefonu komórkowego, prasę ekonomiczną, czy telewizory transmitujące programy informacyjne. W menu oprócz wysokiej jakości kawy są też świeże soki, sałatki przygotowywane z najwyższej jakości składników orazkanapki zapiekane w piecu. W odpowiedzi na potrzeby osób podróżujących z małymi dziećmi, Meeting Point wyposażony został również w przewijak. Cały obiekt posiada zasilanie m.in. z alternatywnych źródeł energii. Meeting Point został w całości wykonany według koncepcji znanego projektanta Janusza Kaniewskiego, mającego w swoim portfolio prace dla Pininfariny, Ferrari i Hondy. Pracując nad Meeting Point Janusz Kaniewski połączył aspekty funkcjonalne z najwyższą jakością materiałów oraz inspiracją elementami charakterystycznymi dla przemysłu motoryzacyjnego.

Stacja Orlenu w Gdańsku urządzona jest w stylu samochodowej pracowni projektowej. Przeszklony pawilon, na nim ogromny neon nawiązujący do reflektorów samochodu. Elewacja drukowana we wzór włókna węglowego używanego w pojazdach wyścigowych. We wnętrzu szlachetne, "automobilowe" materiały: skóra ekologiczna, przeszyta charakterystyczną stębnówką, unikalne lampy, ręcznie produkowane na wzór nowoczesnego reflektora - mówi o Meeting Point Janusz Kaniewski

Szczepan Mroczek

ZOBACZ TAKŻE:

10 najlepszych aut dla studenta - poradnik

Ile czeka się na montaż instalacji LPG?

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: