10 książek "Świat według Clarksona" do rozdania

W księgarniach pojawiła się już czwarta część bestselleru "Świat według Clarksona" zatytułowana "W czym problem?". Jeśli jeszcze jej nie czytaliście, to dobrze się składa. Do rozdania mamy dziesięć sztuk

Najlepsze Auta Roku według Top Gear

Trzy pierwsze części książki "Świat według Clarksona" sprzedały się w nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy. Clarkson dzieli się w nich swoimi spostrzeżeniami na pełen absurdów świat i z charakterystyczną dla siebie ciętą ironią bezlitośnie obnaża bezsens wielu aspektów życia we współczesnej cywilizacji. Z czwartej części zatytułowanej "W czym problem?" dowiecie się m.in:

- dlaczego kryzys finansowy to konsekwencja picia herbaty, - w jaki sposób gry planszowe zagrażają pokojowi na świecie, czy - jak można stać się pewną częścią ciała Angeliny Jolie.

Co zrobić, aby stać się posiadaczem jednej z tych książek? To proste. Wystarczy (szybko) odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się ostatni zakręt na torze Top Gear, który jednocześnie sprawia kierowcom (gościom programu) najwięcej problemów?

Książkami nagrodzimy dwie osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na adres redakcja@moto.pl . Komu nie uda się zdążyć dzisiaj, ten niech codziennie śledzi Moto.pl - książki będziemy rozdawać codziennie do piątku włącznie, a pytania publikować o różnych porach dnia. Zapraszamy do zabawy!

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: