Motogry na Facebooku

Chwila przerwy? Jeśli masz konto na Facebooku, możesz spróbować swoich sił w jednej z aplikacji dla fanów czterech kółek. Na przykład zapakować jak najwięcej bagażu do kufra rodzinnego Forda

Szukacie dodatkowych informacji ze świata czterech kółek? A może chcielibyście poznać pracę redakcji Moto.pl "od kuchni"? Dołączcie do grona naszych fanów na Facebooku!

"Jedziemy z nowym Fordem C-Max" to jedna z gier dla użytkowników Facebooka. Cel? Ułożyć w kufrze bagaże rodziny Cemaksińskich, wypełniając nimi każdą wolną przestrzeń. Aplikację znajdziecie pod adresem apps.facebook.com/jedziemy .

Inny pomysł na spędzenie wolnej chwili to Pimp My Ride by Coca-Cola Zero. Zaczynamy od zakupu zdezelowanego Fiacika i krok po kroku robimy z niego prawdziwą perełkę. "Odpicowaną brykę" można podarować znajomemu na Facebooku. Więcej na apps.facebook.com/pimpride .

Ostatnia, ale nie mniej wciągająca gra to Car Town ( apps.facebook.com/cartown ). Tym razem wcielamy się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Redakcja życzy miłej zabawy.

msob

Cztery kółka na Facebooku

Salon Frankfurt 2011 - Premiery samochodów

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: