Jedziemy na wakacje | Poradnik

"Ruszasz w drogę? Myśl do pełna!" ruszyła wakacyjna akcja magazynu "Cars". Moto.pl jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Przez dwa miesiące redakcja Cars będzie radzić i uświadamiać wszystkim kierowcom i czytelnikom jak zapakować auto na wakacyjny wyjazd, jak zaplanować podróż wreszcie jak bezpiecznie dotrzeć do celu i wrócić do domu.

Chcemy uświadomić użytkownikom dróg na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, aby bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Stąd pomysł i przygotowanie specjalnej wkładki tematycznej - tłumaczy Wojtek Jakubczyk, red. naczelny magaznu.

Dziennikarze zwracają czytelnikom uwagę na to jak przygotować samochód do podróży i radzą jak opanować sztukę pakowania bagażu. Specjalnie na tę okazję przeprowadzono także test samochodu załadowanego na wyjazd i pustego. Różnice są zaskakujące. Już niebawem będziecie mogli przeczytać o nich na stronach moto.pl.

Mł. Inspektor Marek Konkolewski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, która obejmuje akcję honorowym patronatem radzi także, aby przed wyjazdem dobrze zaplanować podróż i należycie ocenić własne możliwości. Partnerem kampanii jest AutoMapa, system nawigacji GPS pozwalający pokonywać drogowe korki. Patronat Honorowy nad kampanią objęli: Komenda Główna Policji oraz Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Opr. red.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Znajdź więcej porad motoryzacyjnych:

>> Eksploatacja pojazdów

>> Prawo i przepisy

>> Kupno i sprzedaż samochodu

>> Technika jazdy

>> Bezpieczeństwo jazdy

Kamil Furman

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.