2. runda Pucharu Youngtimer Party

Starszy nie znaczy wolniejszy! Jak się o tym przekonać? Już 9 i 10 lipca Tor Poznań zapełnią pojazdy, które coraz rzadziej widujemy na drogach

Koło Youngtimer Automobilklubu Wielkopolski zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na 2. rundę Pucharu Youngtimer Party 2011. W sobotę na uczestników czeka sześć prób sprawnościowych ulokowanych na terenie toru, czyli niemal cały dzień jeżdżenia. W niedzielę wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w przejazdach po pełnej nitce toru. To już piąty rok z imprezami Youngtimer Party - z tej okazji na pewno nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Kontynuując tradycję zapoczątkowaną wiosną tego roku, organizatorzy przygotowali również coś dla tych, którzy wolą spokojniejszą jazdę swoimi klasykami. Równolegle z 2. rundą Pucharu Youngtimer Party odbędzie się Rajd "Pętla Południowa". Jak wyglądają takie zawody? Obszerną relację po emocjonującej pierwszej rundzie znaleźć można na portalu klasyczny.com . Informacji szukajcie też na youngtimerparty.pl i facebook.com/youngtimerparty .

Kolejna, ostatnia w tym roku impreza z cyklu Puchar Youngtimer Party odbędzie się 24 i 25 września.

msob, źródło: YTP

ZOBACZ TAKŻE:

50 lat Volvo P1800

Polski Fiat - historia prawdziwa

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: