Premiera filmu "Auta 2"

Już jutro w kinach druga część przygód mieszkańców Chłodnicy Górskiej

A co u nich? Zygzak McQueen kilka razy wygrał wyścig Piston Cup Championship w Kalifornii i zamieszkał w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66, wraz ze Złomkiem i pozostałymi przyjaciółmi. Zwyczajną codzienność przerywa mu propozycja udziału w pierwszym wielkim światowym Grand Prix, podczas którego ma zostać wyłoniony najszybszy samochód świata. Zawody odbywają się w Japonii i kilku krajach Europy.

Kochający rywalizację Zygzak McQueen nie mógł się nie zgodzić. W podróży towarzyszy mu wierny kumpel Złomek, który przypadkowo zostaje wzięty za amerykańskiego tajnego agenta. Wraz z brytyjskim szpiegiem Seanem McMission wpada na trop spisku związanego z wyścigami. Tymczasem Zygzak musi sobie dać radę z groźnymi sportowymi przeciwnikami, z zadufanym Francesco Paltegummim na czele.

Wśród bohaterów filmu nie zabraknie debiutantów, a wśród nich brytyjski as wywiadu Sean McMission (Aston Martin DB4) czy Al Scarpetta (AMC Gremlin). Sylwetki innych znajdziecie w galerii zdjęć bohaterów "Aut 2" . Czego możecie spodziewać się w filmie? Oto zwiastun polskiej wersji językowej:

 

msob, źródło: Forum Film Polska

ZOBACZ TAKŻE:

Eminem reklamuje Chryslera - WIDEO

Fiat z centralą w USA?

Porsche 911 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.