Starter dla polskich kierowców

Polscy kierowcy mogą już korzystać z drogowego assistance Starter, skonstruowanego na bazie doświadczeń niemieckiego ADAC

Starter Sp. z o.o. to firma z Poznania. Jej największym udziałowcem jest niemieckie ADAC.

Starter chwali się, że większość aut naprawia na drodze, holuje do miejsca zamieszkania kierowcy bez limitu kilometrów i zapewnia pomoc profesjonalnych mechaników 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku - zupełnie jak w przypadku aut na gwarancji.

Firma jest liderem w segmencie assistance gwarancyjnego dla klientów instytucjonalnych. W ubiegłym roku osiągnął ponad 50% skuteczności napraw na drodze wśród wszystkich zgłoszeń. Kolejny krok to przygotowanie oferty dla klientów indywidualnych.

Starter oferuje kierowcom indywidualnym dwa pakiety: Starter Assistance Classic za 99 złotych rocznie oraz Starter Assistance Comfort za 199 złotych.

Starter Assistance Classic

Oto najważniejsze elementy pierwszego pakietu, obejmującego pomoc na terenie Polski: - bezpłatna pomoc tyle razy w ciągu roku, ile razy będzie potrzebna (bez kosztów części); - naprawa samochodu bezpośrednio na drodze , a jeśli jest niemożliwa, to holowanie pojazdu do miejsca zamieszkania i wybranego mechanika bez limitu kilometrów; - taka sama cena niezależna od wieku auta.

Starter Assistance Comfort

Posiadacze drugiego pakietu - Starter Assistance Comfort, poza wymienionymi wyżej elementami, będą mogli liczyć na pomoc w całej Europie.

W wachlarzu dodatkowych usług Startera znajdą się m.in.: - samochód zastępczy (do 7 dni), hotel (do 3 dni) lub kontynuacja podróży; - pokrycie kosztów odbioru samochodu z warsztatu lub wynajęcia kierowcy, który dostarczy naprawione auto we wskazane miejsce; - pomoc w przypadku aktów wandalizmu, np. przebicia kół, wybicia szyby.

Źródło: Starter

ZOBACZ TAKŻE:

Jak usunąć wilgoć z samochodu?

Tanio, czyli drogo - współczesne diesle

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.