Dacia z fabryczną instalacją LPG

Do polskich salonów trafiają osobowe modele z fabryczną instalacją gazową. Najtańszy Logan Arctica 1.2 16V (75 KM) z instalacją gazową i klimatyzacją na pokładzie kosztuje 38 700 zł

Instalacja LPG IV generacjiInstalacja LPG IV generacji Instalacja LPG IV generacji Jaką instalację LPG wybrać?

Zasilane autogazem Logan i Sandero dysponują 1,2-litrowym motorem o mocy 75 KM, a Logan MCV - 84-konnym silnikiem o pojemności 1,6 litra.

Dacia montuje instalacje Landi Renzo IV generacji i udziela na wszystkie samochody 3-letniej gwarancji, ograniczonej przebiegiem 100 tys. km. System zapewnia automatyczne przejście z zasilania benzynowego na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika i automatyczne przejście z zasilania gazowego na benzynowe po wyczerpaniu się gazu. Pojemność zbiornika LPG wynosi 42 l, a benzyny - 50 l.

Modele Logan, Logan MCV i Sandero z fabryczną instalacją gazową dostępne są w wersjach wyposażenia Arctica, Laureate oraz Black Line.

Dopłata do instalacji LPG wynosi 3 900 zł. Najtańszy Logan Arctica 1.2 16V (75 KM) z instalacją gazową i klimatyzacją na pokładzie kosztuje 38 700 zł.

Marcin Sobolewski, źródło: Renault

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Dacia - buraki zamiast benzyny

Dacia Logan z dużą paką

Dacia Logan - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.