BMW M3 Frozen Black

Kilka dodatków, okrytych mrocznym płaszczem Individual Frozen Black, wywindowało cenę BMW M3 o 21 tys. dolarów. Niemcy nie będą chyba jednak zbyt długo czekali na 20 chętnych

Tyle właśnie egzemplarzy BMW M3 Frozen Black trafi na amerykański rynek, każdy z nich w cenie 79 650 dolarów. To o około 21 tys. dolarów więcej od ceny "zwyczajnej" M-trójki.

Frozen Black nawiązuje do zaprezentowanej rok temu specjalnej serii Frozen Grey. Tym razem zamiast koloru grafitowego, karoserię auta pokrywa matowa czerń o pseudonimie Individual Frozen Black. Całość spoczęła na 19-calowych felgach z wersji GTS i zbliżyła się do asfaltu o 10 mm za sprawą obniżonego zawieszenia.

Lista wyposażenia wzbogaciła się również o czarną skórzaną tapicerkę, elementy wykończenia kokpitu z włókna węglowego, nagłośnienie premium, wyczynowo zestrojony system DSC oraz dwusprzęgłową skrzynię. Dzięki tej ostatniej 4-litrowy motor V8 o mocy 420 KM katapultuje M-trójkę od 0 do 96 km/h w ciągu 4,5 s. Wersja z ręczną przekładnią potrzebuje na to 4,7 s.

ZOBACZ TAKŻE:

600 koni w BMW M3 GTS G-Power

M GmbH rośnie w siłę - BMW M3 liderem sprzedaży

BMW M3 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.