Wygraj autobiografię Stiga

Już w środę premiera biografii Bena Collinsa, czyli Stiga z programu "Top Gear". Dzień później - w czwartek 16 czerwca o godz. 17 - autor spotka się z czytelnikami w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej. W naszym konkursie już dziś rozdajemy jego książki

Przez prawie osiem lat ukrywał swoją twarz za przyciemnianym wizjerem swojego białego kasku. Testował setki samochodów, wyciskając z nich ostatnie soki, ustanawiał czasy nie do pobicia i uczył wyścigowej jazdy w samochodzie za rozsądną cenę plejadę największych gwiazd popkultury. Współpracował z Jeremym Clarksonem, Jamesem Mayem i Richardem Hammondem, tworząc niepowtarzalne widowisko. Teraz legendarny Stig, ikona programu "Top Gear", niezniszczalny i absolutnie najszybszy kierowca na Ziemi, przyjeżdża do Polski.

Ben Collins - bo tak brzmi prawdziwe nazwisko "oswojonego kierowcy wyścigowego" tego programu motoryzacyjnego - będzie w naszym kraju promował swoją fascynującą autobiografię "Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach". Collins pisze w niej nie tylko o kulisach programu "Top Gear" i tajnikach pracy Stiga, ale także o źródłach swojej fascynacji sportem motorowym, służbie wojskowej w brytyjskich siłach specjalnych i kaskaderskiej jeździe na planach produkcji filmowych.

Premiera autobiografii Bena Collinsa już 15 czerwca. Dzień później, 16 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 w Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, Ben Collins spotka się z czytelnikami i fanami, odpowie na ich pytania oraz podpisze egzemplarze swojej książki.

 

My już teraz mamy dla Was książki Collinsa. Aby wygrać jedną z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się były kierowca wyścigowy i były prezenter "Top Gear", prowadzący obecnie konkurencyjny program telewizyjny? (proszę podać imię i nazwisko)

Książkami nagrodzimy dwie osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź na adres redakcja@moto.pl . Komu nie uda się zdążyć dzisiaj, ten niech codziennie śledzi Moto.pl - książki będziemy rozdawać codziennie do piątku włącznie, a pytania publikować o różnych porach dnia. Zapraszamy do zabawy!

Marcin Sobolewski

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.