Kaj Ty jedziesz, pieronie?

Znudziły Cię nawigacje satelitarne mówiące głosem Krzysztofa Hołowczyca, "księdza", czy "ziomala"? To może zainteresuje Cię nowa oferta NaviExperta, który wprowadził właśnie komendy wydawane po... śląsku

Swojego głosu udzielił znany Ślązak, a do tego licencjonowany instruktor, pan Grzegorz Stasiak, którego mieliśmy okazję poznać m.in. w programie "Nauka Jazdy" nadawanym w stacji TVN.

Pan Grzegorz doskonale odnalazł się w roli lektora nawigacji mobilnej. To nie tylko świetny instruktor nauki jazdy, ale także znakomity aktor i komik. Tym razem swoje umiejętności wykorzystał tworząc scenariusz zabawnych komend głosowych i użyczając swojego charakterystycznego głosu do nawigacji NaviExpert.

Korzystanie podczas jazdy z oryginalnego głosu lektora nawigacji cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Tym razem rozpoczęliśmy współpracę z osobą nietuzinkową, znaną w całej Polsce z doskonałego poczucia humoru, jaką jest Grzegorz Stasiak. Jesteśmy przekonani, że nowy głos znajdzie wielu sympatyków nie tylko na Śląsku - powiedział Prezes NaviExpert, Andrzej Jaszkiewicz

Nawigację NaviExpert można pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl i testować przez tydzień za darmo. Głos z komendami typu "Kaj Ty jedziesz pieronie" czy "Jadymy Ty zakamuflowano opcjo niemiecko" można aktywować wysyłając SMS-a.

NaviExpert to mobilna nawigacja działająca w większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Android, Bada, Symbian, Windows Mobile). Co ciekawe posiada trzy tryby nawigowania: samochodowy, środkami komunikacji miejskiej i pieszy.

 

NaviExpert opracował: Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Wybierz najlepszego Nissana GT-R

Historia Mercedesa w obrazkach

Peugeot 307 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.