Nissan Juke po tuningu

O gustach się nie dyskutuje, ale nie można zaprzeczyć, że Nissan Juke mimo wszystko wywołuje dyskusję swoim wyglądem. Dla jednych oryginalny, dla innych... zbyt zwyczajny. Japońska firma Impul postanowiła go nieco udziwnić

Mały crossover ma duży potencjał, ale patrząc na efekt prac firmy Impul, to raczej ograniczono się do "niezbędnego" minimum. Na tylnej klapie pojawił się oryginalny spoiler, pasujący do stylu prezentowanego przez małego Nissana. Jak na prawdziwy tuning przystało auto wróciło na ziemię z zupełnie nowymi kołami o średnicy 19 cali. Zjazd z utwardzonej drogi będzie teraz zupełnie niemożliwy z uwagi na niskoprofilowe opony 245/40 R 19.

Przedni zderzak Juke'a należy do najoryginalniejszych spośród seryjnie produkowanych. Ale to nie oznacza, że nie może być jeszcze bardziej wymyślny. W katalogu Impula znajdziemy przedni spoiler, przypominający nieco kształtem dyfuzory. Z tyłu też możemy zamontować inny zderzak, jednak nie będzie on już tak dziwny.

Wygląd to nie wszystko. Impul oferuje też nowe "bebechy" w postaci nowego sportowego wydechu. Także najmocniejszy 190-konny silnik 1.6 Turbo może stać się jeszcze mocniejszy, ale póki co firma nie ujawnia żadnych szczegółów wpływu nowego "softu".

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Juke 1.6 DIG-T | Pierwsza jazda

Nissan Juke | Test wideo

Nissan Juke - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.