Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w najbliższy weekend targi Auto Moto Eko w Warszawie, Auto Moto Show w Skaryszewie oraz Driftingowe Mistrzostwa Polski w Kielcach

Auto Moto Eko 2011

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Warszawa, ul. Marsa 56c Termin: 3-5 czerwca Więcej informacji: cardinall.com

Auto Moto Eko to pierwsza wystawa w Polsce prezentująca w jednym miejscu różne podejścia, projekty i studia nad pojazdami ekologicznymi.

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2011 - Tor Kielce

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Kielce Termin: 3-4 czerwca Więcej informacji: imprezysportowe.pl

Drifting to jazda bokiem, czyli pokonanie sekwencji zakrętów w kontrolowanym poślizgu. Kolebką "jazdy poślizgowej" jest Japonia, jednak fala jej popularności zalała cały glob. Na Driftingowych Mistrzostwach Polski nie zabraknie pisku i zapachu spalonych opon, a chętni będą mogli odbyć przejażdżkę "drift taxi".

Eliminacja Classicauto Cup 2011

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Biała Podlaska Termin: 4 czerwca Więcej informacji: moto.pl

Classicauto Cup to cztery imprezy, organizowane w sezonie dla coraz liczniejszego w Polsce grona zwolenników aut zabytkowych i klasycznych. Sportowa rywalizacja łączy się tu z zabawą - imprezy mają charakter wyścigowo-piknikowy. Rozrywkę w czasie ich trwania zapewniamy nie tylko kierowcom, ale też ich rodzinom i gościom. Każda z edycji gromadzi od 80 do 125 aut.

Puchar Toru Słomczyn 2011 - II runda

Miejsce: Słomczyn Termin: 4 czerwca Więcej informacji: imprezysportowe.pl

W roku 2011 znowu rusza Puchar Toru Słomczyn. Impreza klasycznie odbędzie się na prywatnym terenie Klubu - na torze rallycrossowym i wokół giełdy wytyczone będą mini oesy szutrowe, udostępniony będzie park serwisowy w pobliżu biura zawodów. Brak dojazdówek czyni zawody bardziej przyjaznymi dla uczestników. Wprowadzona będzie modyfikacja prób, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne dodane zostaną nowe trasy.

Do Pucharu zostaną dopuszczone samochody cywilne z aktualnym dowodem rejestracyjnym, oraz sportowe, posiadające książeczkę sportową pojazdu. Udział w imprezie może wziąć każdy - posiadacz prawa jazdy oraz zawodnik licencjonowany. Stąd dla kierowców rajdowych, rallycrossowych czy wyścigowych będzie to doskonała okazja do treningu, a dla amatorów szansa na podpatrzenie techniki zawodowców.

Auto Moto Show 2011

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Skaryszew Termin: 5 czerwca 2011 r. Więcej informacji: automotoshow.info

opr. Marcin Sobolewski

ZOBACZ TAKŻE:

Zabytkowe Mercedesy w Mille Miglia 2011

Najpiękniejsze klasyki w Polsce - GALERIA

Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.