Harmonogram dnia i plan wydarzeń

Zapraszamy wszystkich na III edycję Men' Day. Wszystkie atrakcje przewidziane są na weekend 4-5 czerwca. W sobotę uczestnicy będą mogli bawić się na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu w godzinach 10-22. W niedzielę imprezę skończymy nieco wcześniej o 20 aby młodsi i starsi uczestnicy mieli siłę wstać kolejnego dnia do swoich obowiązków.

Strefa CarForceOne patronowana przez Moto.pl przygotowała liczne atrakcje.

W sobotę o godzinie 15 zapraszamy wszystkich na pokaz grupy kaskaderów ze strefy CFO. Widowisko będzie obfitowało w wybuchy, crash testy i inne elementy mrożące krew w żyłach.

Harmonogram Mapa imprezy

Niedziela dla CarForceOne to dzień pokazów ekstremalnej jazdy na quadach w wykonaniu zaprzyjaźnionej Shockers ATV Group. Chłopaków na swoich stuningowanych maszynach będzie mogli zobaczyć trzy krotnie: o godzinie 15.00, 17.00 i 19.00. Dla uczestników przewidzieliśmy niespodzianki.

Poza strefą pokazów,  przez cały dzień na stoisku CarForceOne będzie można obejrzeć kilkadziesiąt wyjątkowych samochodów. Podobnie jak w latach poprzednich  zobaczycie samochody z Mustang Klub Polska. Będą również samochody klasy super premium dostarczone przez dealera samochodów Auto-Sim, prawdziwe samochody terenowe, pokazy straży pożarnej - te również z udziałem wozu bojowego.

Dla majsterkowiczów firma Elwico przygotuje warsztat samochodowy, gdzie pod okiem fachowców będziecie mogli zapoznać się szczegółowo z pracą mechanika samochodowego i samemu przy okazji trochę pokręcić kluczami.

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje jakie przewidujemy ale o pozostałych dowiecie się na miejscu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.