Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w najbliższy weekend targi Moto Nostalgia w Warszawie oraz  zlot fanów Volkswagena w Ułężu

15. piknik naukowy i występ robota Asimo

Miejsce: Warszawa, Centrum Nauki Kopernik Data: 28 maja Więcej informacji: robotyka.com

Podczas pikniku będzie można zobaczyć japońskiego robota Honda Asimo, który sprawnie porusza się, a nawet biega z prędkością 6 km/h. W niedzielę robot zagości w warszawskim salonie Honda Plaza (ul. Malownicza 29a).

3. i 4. runda WSMP, 1. i 2. runda WPP, 2. runda Endurance

Miejsce: Tor Poznań Data: 27-29 maja Więcej informacji: aw.poznan.pl

W dniach 27-29 maja na Torze Poznań Automobilklub Wielkopolski zorganizuje pierwsze w tym sezonie wyścigi samochodowe - FIA Central European Zone Circuit Trophy, Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski i Wyścigowy Puchar Polski.

V ExoticCars Track Day

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Miedziana Góra Data: 27-29 maja Więcej informacji: exoticcars.pl

Portal ExoticCars.pl po raz kolejny zaprasza na spotkanie z serii ExoticCars Track Day. Po raz drugi odbędzie się ono na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Organizatorzy kuszą atrakcyjnymi nagrodami. Na imprezie nie zabraknie grona zapaleńców czterech kółek. Koszt udziału w imprezie to 350 zł. W kwocie tej wliczone jest wyżywienie. Wejscie dla kibiców wynosi symboliczne 5 zł.

MajóVWka 2011 - XXVIII Ogólnopolski Zlot miłośników aut z grupy VAG

imprezy motoryzacyjneimprezy motoryzacyjne imprezy motoryzacyjne

Miejsce: Ułęż Data: 27-29 maja Więcej informacji: majovwka.pl

Już po raz trzeci, Lubelskie Stowarzyszenie VW AUDI zajmuje się organizacją majóVWki. Co czeka gości? Wyścigi na 1/4 mili, konkurs na najładniejsze auto zlotu, pokazy taneczne i zabawy drużynowe.

Warszawski Bazar Motocyklowy MOTOTARG 2011

Miejsce: Teren Wyścigów Konnych, Warszawa Służewiec, ul. Puławska 266 (wjazd na bezpłatny parking od ul. Poleczki) Data: 27-28 maja Więcej informacji: mototarg.pl

Mototrag to impreza podczas której można kupić lub sprzedać zabytkowe lub produkowane obecnie motocykle (a także klasyczne auta), części, akcesoria motocyklowe, literaturę oraz odzież motocyklową.

III runda MPPZ 2011 - XXV Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Miejsce: Puławy-Kazimierz Data: 26-29 maja Więcej informacji: moto-event.pl

XVI edycja RAJDU WETERANÓW SZOS

Miejsce: Mińsk Mazowiecki Data: 27-29 maja Więcej informacji: moto-event.pl

K.D.M. MAGNET zaprasza posiadaczy motocykli zabytkowych do Mińska Mazowieckiego na XVI edycję rajdu weteranów szos. W rajdzie mogą uczestniczyć motocykle minimum 25-letnie o wysokim stopniu oryginalności. Tradycyjnie, posiadacze motocykli wyprodukowanych przed 1930 i polskich przed 1939 rokiem zwolnieni są z wpisowego. Wpisowe obejmuje m.in.: udział w rajdzie, noclegi w internacie, wyżywienie (od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania), pamiątkową koszulkę, bal komandorski i oczywiście niepowtarzalną atmosferę.

Targi Pojazdów Zabytkowych MOTO NOSTALGIA

Formuła z kolekcji Roberta SteciaFormuła z kolekcji Roberta Stecia fot. Moto Nostalgia

Miejsce: Warszawa Data: 28-29 maja Więcej informacji: moto.pl / motonostalgia.pl

Już w najbliższy weekend będzie można odwiedzić stoiska 55 wystawców, a wśród nich producenci i dystrybutorzy aut, części oraz kluby motoryzacyjne. Na imprezie pojawi się ponad 130 klasycznych samochodów i motocykli, w tym Strato-Polonez, Ford Sierra RS Cosworth wielokrotnego mistrza Polski Mariana Bublewicza czy Lancia Stratos HF Stradale.

opr. Marcin Sobolewski

Zabytkowe Mercedesy w Mille Miglia 2011

Polskie zabytki lśnią jak nowe - GALERIA

Maserati - ogłoszenia

Więcej o: