Gran Turismo Polonia 2011

W lipcu miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję po raz kolejny spotkać się w Poznaniu z najszybszymi, najpiękniejszymi i najdroższymi samochodami świata. Wszystko za sprawą siódmej edycji zlotu supersamochodów - Gran Turismo Polonia 2011

Gran Turismo Polonia to coroczne spotkanie właścicieli i miłośników ekskluzywnych samochodów. Ci pierwsi, od siedmiu lat przybywają do Poznania, by na Torze Poznań okiem doświadczonych instruktorów pod okiełznać kipiące mocą maszyny. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach od 3 do 6 lipca. Pierwszego dnia, w niedzielę, samochody zostaną zaprezentowane poznańskiej publiczności przy ulicy Arcybiskupa Baraniaka, biegnącej przy Malcie. Wśród nagród organizatorzy przewidują między innymi zaproszenia na przejażdżkę samochodem GT po Torze Poznań.

Kolejne trzy dni imprezy (poniedziałek - środa) to część sportowa, podczas której właściciele samochodów będą mieli okazję popracować nad techniką jazdy. Pomogą im w tym instruktorzy z Maciejem Polodym na czele.

Do tej pory na liście zgłoszeń figuruje ponad 100 wyjątkowych samochodów, a organizator zapowiada, że może być ich jeszcze więcej. Wśród dotychczas zarejestrowanych uczestników uwagę przyciągają Ferrari 599 XX, Ferrari F458 Italia, Lamborghini Superleggera czy klasyczny Mustang Shelby 65'.

Peter Ternstrom, organizator Gran Turismo Polonia. -Podobne spotkania organizujemy w różnych częściach Europy ale Poznań to naprawdę wyjątkowe miejsce, które zapewnia nieprawdopodobną energię i wyjątkową atmosferę.

Najświeższe informacje dotyczące tegorocznej edycji imprezy można śledzić na oficjalnym facebookowym profilu wydarzenia www.facebook.com/GranTurismoPolonia .

 

Patron medialny:

mkm

ZOBACZ TAKŻE:

Verva Street Racing wraca do Warszawy!

MINI WRC | Legenda wraca do rajdów

Porsche - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.