VERVA Street Racing wraca do Warszawy!

Uliczny tor, najszybsze samochody świata, ryk potężnych silników oraz pojedynki polskich i zagranicznych kierowców z najbardziej prestiżowych serii motosportu. To wszystko już 18 czerwca w centrum Warszawy

Na jeden dzień Warszawa po raz kolejny stanie się polskim centrum motosportu. Uliczny tor wytyczony w okolicach Placu Teatralnego przetestują kierowcy serii DTM, Formuły 3, Le Mans Series oraz Porsche Supercup. Co ciekawe, zawodnicy walczyć będą nie tylko w ramach swojej klasy, ale i z kierowcami innych serii. Będzie też można podziwiać popisy gwiazd rajdów cross country i driftu, luksusowe i piekielnie mocne samochody szosowe, motocyklowy stunt, a także - po raz pierwszy w ramach VERVA Street Racing - pokazy motocrossowego freestyle'u.

W tym roku zmodyfikowaliśmy nie tylko długość trasy, pracowaliśmy też nad udoskonaleniem scenariusza i programu imprezy w taki sposób, aby publiczność miała możliwość jak najczęstszego kontaktu z samochodami, które naprawdę rzadko można obejrzeć w Polsce na żywo - zapewnia Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN

Wstęp na imprezę jest wolny. Bilety obowiązują tylko na rozbiegowej imprezie Pit Party, odbywającej się w paddocku, która z racji dużego zainteresowania trwać będzie dłużej niż w ubiegłym roku. Będzie okazja obejrzeć z bliska sportowe samochody, motocykle, ciężarówki serwisowe, a także zdobyć autograf od znanych kierowców. Ponadto, posiadacze biletów mają gwarantowane miejsce na trybunach zlokalizowanych przy najatrakcyjniejszych odcinkach ulicznego toru.

Bilety upoważniające do wejścia na Pit Party oraz na trybuny dostępne będą w cenie 69,00 zł w sklepie internetowym www.eventim.pl oraz na wybranych stacjach PKN ORLEN. Więcej szczegółów na temat tegorocznej odsłony VERVA Street Racing znajdziecie na stronie www.vervastreetracing.pl .

ZOBACZ TAKŻE:

Rajd Jordanii | Ogier wygrał o 0,2 sekundy!

MINI WRC | Legenda wraca do rajdów

Porsche - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.