Puchar Youngtimer Party 2011

Klasyczne auta, profesjonalny tor, zapach spalin i zacięta rywalizacja - oto najkrótsza charakterystyka Pucharu Youngtimer Party 2011. 100 samochodów, wyprodukowanych głównie w latach 70. i 80., weźmie udział w każdej z trzech rund imprezy. Pierwsza z nich już 30 kwietnia na Torze Poznań

Koło Youngtimer Automobilklubu Wielkopolskiego po raz kolejny organizuje zmagania dla kierowców klasyków. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się też rajd turystyczny, zorganizowany specjalnie z myślą o tych posiadaczach starszych aut, którzy od rywalizacji na torze wolą poznawanie nowych miejsc czy rozwiązywanie nietypowych zadań.

youngtimerparty.plyoungtimerparty.pl youngtimerparty.pl Co czeka nas na Torze Poznań już 30 kwietnia i 1 maja? Kilka różnych klasyfikacji, dziesiątki samochodów, setki koni mechanicznych i morze adrenaliny. Będzie to również świetna okazja do obejrzenia na żywo samochodów niespotykanych już dziś na drogach. Swoją obecność zapowiadają zarówno właściciele pojazdów zachowanych w stanie oryginalnym, jak i tych przystosowanych do sportowej jazdy. Podczas Youngrimer Party 2011 nie zabraknie ani poczciwego Fiata 125p, ani wyczynowej Alfy Romeo GTV6.

Informacje na temat imprezy znajdują się na stronie www.youngtimerparty.pl . Pierwsza runda zmagań odbędzie się już 30 kwietnia i 1 maja 2011, a kolejne planowane są na lipiec i wrzesień. Najświeższe informacje oraz relacje z każdej rundy pojawią się także pod adresem www.klasyczny.com .

Organizatorzy zapraszają 30 kwietnia i 1 maja na Tor Poznań każdego pasjonata klasycznych aut. Chcesz dowiedzieć się, jakie inne imprezy motoryzacyjne odbędą się w Polsce w najbliższym czasie? Zajrzyj do naszego kalendarza .

Marcin Sobolewski, źródło: YTP

50 lat Volvo P1800

Polski Fiat - historia prawdziwa

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: