Range Rover Evoque od 160 tys. zł

Najmniejszy z Range Roverów wjeżdża właśnie na polski rynek. Za najtańszy wariant Evoque'a trzeba będzie zapłacić 160 tys. zł

Ale to dopiero początek zabawy. Jak przystało na model klasy premium, Range Rover Evoque oferuje szerokie możliwości personalizacji i długą listę dodatków. Obejmuje ona m.in. kontrastujące barwy dachu i spoilerów, 8 wzorów aluminiowych obręczy o średnicy od 17 do 20 cali, 16 wzorów tapicerki, metalowych wykończeń, drewnianych oklein i kolorów podsufitki, 825-watowy system audio Meridian, telewizor oraz odtwarzacz DVD. Klienci mają do wyboru trzy warianty wyposażenia: "chłodny i nowoczesny" Pure, luksusowy Prestige oraz sportowy Dynamic.

Pod maską Evoque'a może bić benzynowe lub wysokoprężne serce. Pierwsze z nich z pojemności 2 litrów osiąga dzięki turbodoładowaniu moc 240 koni i rozpędza auto do setki w 7,1 s. 2,2-litrowy turbodiesel występuje natomiast w dwóch wersjach mocy: 150 i 190 koni. Pierwsza z nich służy przede wszystkim oszczędnej jeździe (średnia emisja dwutlenku węgla: 149 gramów na kilometr).

Ceny Range Rovera Evoque'a w Polsce startują od 160 tys. zł.

Marcin Sobolewski

Range Rover Evoque w ruchu i od środka - WIDEO

Range Rover Evoque - GALERIA

Range Rover - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.