Badanie bezpieczeństwa w polskich flotach

Wydawnictwo IPM, w ramach programu defensywnikierowcy.pl - Bezpieczne Auto Firmowe, rozpoczyna ogólnopolskie badanie, którego wyniki zostaną opublikowane w raporcie ?BEZPIECZNE AUTO FIRMOWE 2011. Raport o stanie bezpieczeństwa polskich flot samochodowych?.

Raport  będzie publikacją, która w przenikliwej, analitycznej formie zaprezentuje aktualny stan bezpieczeństwa polskich flot samochodowych. Pytania zadane fleet managerom zarządzającym dużymi flotami oraz osobom odpowiedzialnym za auta w małych i średnich przedsiębiorstwach, pozwola badającym gruntownie przeskanować branżę flotową i poznać stosowane przez nią praktyki.

Raport odkryje przed Czytelnikiem poziom zaangażowania polskiego biznesu w kwestie bezpieczeństwa swoich kierowców. Zostanie też zaprezentowana struktura popularności nowoczesnych technik zarządzania bezpieczeństwem, a także stopień zainteresowania produktami rynkowymi, które mogą wpływać na jego poprawę. Wyniki badania skomentują eksperci  ds. zarządzania flotą i specjaliści ds. bezpieczeństwa.

Do badania zaproszono osoby zaangażowane w zarządzanie flotami samochodowymi i posiadające wiedzę o polityce bezpieczeństwa w firmach, które reprezentują.

Organizatorzy tego projektu  zapraszają do uczestnictwa w badaniu wszystkie osoby odpowiedzialne za zarządzanie flotami samochodowymi. Udział w nim to szereg korzyści dla respondentów. Najważniejszą jest osobista aktywność w projekcie o szlachetniej misji, jaką jest poprawa bezpieczeństwa drogowego.

Poza tym, każda osoba, która wypełni naszą ankietę otrzyma od wydawnictwa IPM pełną wersję raportu "BEZPIECZNE AUTO FIRMOWE 2011. Raport o stanie bezpieczeństwa polskich flot samochodowych", dwie książki autorstwa prof. Petera Cooke'a "Zarządzanie flotą samochodową. Strategie." i "Zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem floty" (e-wydanie) oraz 10% rabatu na szkolenie z bezpiecznej jazdy organizowane przez IPM i Akademię Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara.

Aby wypełnić ankietę, kliknij tutaj .

Raport prezentujący wyniki badania zostanie opublikowany w kwietniu tego roku.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.