Ford nagrodzi innowacyjność

Jesteś studentem uczelni technicznej, młodym naukowcem, albo po prostu masz pomysł na innowacyjny projekt związany z motoryzacją? Dobrze się składa, gdyż Ford właśnie ogłasza konkurs, w którym można zdobyć dofinansowanie w wysokości do 30 tys. zł

Wraz z debiutem nowego Forda Focus firma Ford Polska postanowiła wesprzeć młodych naukowców, studentów oraz entuzjastów nowych technologii ogłaszając konkurs na najbardziej innowacyjne polskie projekty technologiczne.

Nowy Ford Focus jest wyposażony w wiele bardzo przydatnych, wspierających komfort i bezpieczeństwo kierowcy innowacyjnych technologii. Wiele z nich po raz pierwszy zostanie wykorzystanych w samochodzie klasy kompaktowej. Naturalnym więc jest, że wprowadzając na polski rynek nasz najlepiej sprzedający się model postanowiliśmy wesprzeć młodych naukowców i studentów. Być może któryś z nich pracuje nad rozwiązaniem, które w przyszłości uratuje komuś życie? - powiedział Adam Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Ford Polska Sp. z o.o.

Zgłoszenia projektów do konkursu będzie można dokonać za pośrednictwem aplikacji Innowacyjne Projekty zamieszczonej na stronie facebook.com/FordPolska . Każdy projekt zostanie poddany głosowaniu fanów Ford Polska na facebooku. Z dziesięciu najwyżej ocenionych projektów komisja konkursowa wybierze trzy najciekawsze. W skład komisji wejdą Redaktor Naczelny miesięcznika Focus, przedstawiciele firm Ford Polska oraz Mindshare Polska. Termin zgłaszania projektów upływa 31 marca.

W dniach 15 kwietnia - 15 maja, Ford Polska wraz z autoryzowanymi dilerami Forda organizuje Miesiąc Technologii, podczas którego będzie można poznać innowacyjne technologie wykorzystane w nowym Fordzie Focus. Po wyborze trzech finałowych projektów, każda osoba, która w tym terminie umówi się i odbędzie jazdę próbną nowym Fordem Focusem otrzyma sponsorowaną przez Ford Polska cegiełkę. Tę cegiełkę będzie można przekazać na jeden z trzech finałowych projektów. Suma cegiełek przekazanych na konto każdego z projektów stanowić będzie wysokość jego dofinansowania. Każdy z trzech finałowych projektów może otrzymać wsparcie w wysokości do 30.000 zł.

mjl, źródło: Ford

Ford Focus 2.0 TDCi | Pierwsza jazda

Nowy Ford Focus od 60 700 zł

Nowy-stary Ford Mustang z filmu "Bullitt"

Więcej o:
Copyright © Agora SA