Volkswagen Golf Cabrio | Wideo

Za oknem coraz cieplej, coraz częściej zza chmur przebija się przedwiosenne słońce. Wymarzony czas na poszukiwanie kabrioletu. Co powiecie na otwartego Golfa? Przed podjęciem decyzji zobaczcie jak prezentuje się na drodze

Golf Cabrio to jedna z nowości zaprezentowana podczas targów motoryzacyjnych w Genewie . Auto mierzy 4,22 m długości (Eos - 4,41 m) i stylistycznie podobny jest do hatchbacka. Seryjnie został wyposażony w tylne światła LED, znane z Golfa GTI. Pod tylną klapą kryje 250-litrowy bagażnik.

Nowy model wyposażono w miękki dach. Jego złożenie zajmuje otwarcie 9,5 s, a składanie i rozkładanie możliwe jest również podczas jazdy, przy prędkości do 30 km/h. W razie dachowania pasażerów chroni automatycznie wysuwający się pałąk przeciwkapotażowy.

Do napędu posłużą turbodoładowane silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 105 do 211 koni. Najoszczędniejsza wersja VW Golfa Cabrio - BlueMotion z motorem 1.6 TDI o mocy 105 koni - może pochwalić się średnim zużyciem paliwa 4,4 l/100 km. Ceny na rodzimym rynku startują od 23 625 euro.

Jeśli wciąż nie możecie podjąć decyzji, zapraszamy na pierwszy oficjalny film z Golfem Cabrio w roli głównej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Golf od emerytki - WIDEO

Volkswagen Golf GTI Adidas - GALERIA

Volkswagen Golf - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.