Brabus Viano, czyli idealne biuro na kołach

Mówi się, że niezdrowo zabierać pracę do domu. Może i tak, ale gdybyśmy mieli takie mobilne biuro do domu najchętniej wracalibyśmy przez Hong Kong

Pamiętacie Sprintera Grand Edition z wnętrzem rodem z Maybacha? Brabus postanowił zrobić coś podobnego, ale zamiast budować kolejną salonkę stworzył idealne biuro na kołach. Za bazę do przeróbek posłużył nowy Mercedes Viano.

Czym niemiecki tuner kusi zapracowanych klientów? Na wyposażeniu auta znalazły się m.in. długa lista gadżetów opatrzonych logo nagryzionego jabłka (iPady, iPody, etc.), urządzenie do odbioru cyfrowej telewizji DVB-T oraz 40-calowy telewizor LED firmy Sony - na wszelki wypadek z funkcją wyświetlania obrazu 3D. Oczywiście w biznesowym Viano nie mogło zabraknąć połączenia do internetu (UMTS, HSDPA), z którym to z kolei inne urządzenia mogą łączyć się za pośrednictwem penetrującego kabinę sygnału WiFi.

Praca na wysokim szczeblu to często także wysoki poziom stresu. W Brabusie o tym wiedzą, dlatego mobilne biuro wyposażyli w kilka gadżetów, które pomogą zapracowanym pasażerom nieco się zrelaksować. Mogą oni odetchnąć od natłoku obowiązków słuchając muzyki płynącej z systemu audio z Dolby Surround, dla rozluźnienia zaczerpnąć szlachetnego, wyskokowego trunku albo pograć na konsoli Playstation. Ostatecznie mogą też zdrzemnąć się na wygodnych, rozkładanych fotelach obszytych najlepszej jakości skórą.

W wielkim biznesie punktualność do podstawa, a kilka sekund spóźnienia może skończyć się utratą fortuny. W trosce o swoich klientów, w topowej wersji mobilnego biura Brabus wsadził pod maskę potężną V8-kę, rozwijającą moc 426 KM oraz 621 Nm maksymalnego momentu obrotowego. To jeszcze nie odrzutowiec, ale pierwsza setka pojawia się na liczniku po zaledwie 5,9 sekundach, a maksymalna prędkość z jaką można podróżować to 250 km/h.

Zapraszamy do galerii Brabusa iBusiness 3D .

ZOBACZ TAKŻE:

Luksusowy potwór Mercedesa

Mercedes SLK | Galeria

Mercedes Viano - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.