Nowe BMW serii 6 i Mercedes CLS na Poznań Motor Show 2011

Najpierw salon w Genewie, zaraz po nim Motor Show w Poznaniu. Wskrzeszone w ubiegłym roku poznańskie targi motoryzacyjne rozpoczną się 18 marca i potrwają do niedzieli 20 marca. Najgorętszą premierą ma być nowe BMW serii 6, ale na tym nie koniec

W galerii znajdziecie zdjęcia nowego Mercedesa CLS i BMW serii 6 Cabriolet .

Obu imprez porównać się nie da, jednak jak pokazuje ubiegłoroczne doświadczenie polscy miłośnicy motoryzacji chcą w jednym miejscu podziwiać samochody osobowe, luksusowe i sportowe. Czym organizatorzy Poznań Motor Show chcą przyciągnąć widzów tym razem? BMW zapowiedziało prezentację BMW serii 6, gwiazda Mercedesa zabłyśnie nowym CLS-em, Bentley zaprezentuje Continentala Supersport, a Porsche chwalić się będzie nieco już przykurzonym 911 Turbo S. To pewniaki, ale z pewnością na Poznań Motor Show 2011 nie zabraknie innych ciekawych debiutów.

Impreza rozpoczyna się 18 marca dniem dla branżowców i dziennikarzy. Sobota (10:00 - 18:00) i niedziela (10:00 - 17:00) to dni otwarte dla publiczności. Dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, dorośli musza zapłacić 10 lub 15 zł.

Bilet 10 zł / osoba - Bilet rodzinny, obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 10 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę). Jeśli na Poznań Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 15 zł / osoba.

Bilet 15 zł / osoba - Bilet obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Poznań Motor Show.

W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 40 tys. widzów. Można było spróbować sił na symulatorze jazdy, wziąć udział w konkursach, jeździć na torze dla quadów i gokartów. Tym razem także nie zabraknie specjalnej strefy dla dzieci, motocykli i akcesoriów motocyklowych. Nowością będzie wystawa samochodów i motocykli z czasów PRL przygotowana przez Automobilklub Wielkopolski. A na wszystkich, którzy przyjdą na targi i kupią dodatkowo "Magazyn Motor Show" (2 zł) czeka nagroda specjalna - Alfa Romeo MiTo. Wystarczy wyciąć kupon konkursowy i wrzucić go do specjalnej urny.

Patronem medialnym Poznań Moto Show 2011 jest Moto.pl . Darmowe wejściówki na imprezę czekają, szczegóły już niebawem na łamach naszego portalu. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie MotorShow.pl .

Patron medialny

Juliusz Szalek

Poznań Motor Show 2010 - koniec kryzysu

Historia targów Poznań Motor Show - od Nissana Maximy do Taty Nano

Mercedes CLS - ogłoszenia

https://moto.pl/MotoPL/0,90115.html?tag=fiat%20bravo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.