MINI na przyrodzeniu?

Jeśli masz tatuaż to wiesz, że to bolesny zabieg. Szczególnie kiedy igły wbijają się w mocno unerwioną tkankę. O ile jednak wykłute na najczulszym męskim organie wyznanie "Pozdrowienia od dziewcząt z Konstantynopola" budzi uznanie, tak napis "Mini" może powodować jedynie uśmieszek. Ale jeśli za ten tatuaż dostaje się samochód?

Niemcy mają prawdziwego motoryzacyjnego hopla. Produkują jedne z najlepszych samochodów na świecie: Porsche , BMW , Audi , Mercedesy (także Volkswageny i Ople ), mają autostrady, którymi jeżdżą za darmo no i nie obowiązują ich (momentami) żadne ograniczenia prędkości. Kiedy dowiedzieliśmy się, że pewien Niemiec, podpuszczony przez kolegów, dał sobie wytatuować na penisie napis "MINI" pomyśleliśmy jednak - wariaci.

39-letni, zdawałoby się dojrzały Andreas Mueller, usłyszał w swojej ulubionej stacji radiowej o konkursie, w którym do wygrania było nowiutkie MINI. Nie zastanawiając się długo, szybko poszedł do studia tatuażu i w najczulszym swoim miejscu kazał wytatuować sobie nazwę nagrody. Konkurs wygrał w cuglach.

To było jakby ktoś bardzo ostrym nożem ciął cię dookoła, coraz mocniej naciskając - wyznał podczas wręczania nagrody niemieckiemu radiu 89.0 RTL Andreas, z zawodu ogrodnik. - Teraz, kiedy siedzę w samochodzie nic innego się nie liczy. Ból minie i wszystko będzie w porządku - dodaje.

Smaczku całej historii dodaje fakt, że jego cierpiętniczych jęków podczas zabiegu słuchały tysiące ludzi w radiu. I to na żywo. Trudno sobie wyobrazić, by łatwo było im zapomnieć o tej historii. Pewnie długo będą oglądali się za każdym Mini prowadzonym przez łysiejącego czterdziestolatka (zdjęcia i film z bolesnego procesu znajdziecie na stronie: http://89.0rtl.de/aktionen/043_freitag.php )

A jaki odjechany pomysł Wy zdecydowalibyście się zrealizować, by odjechać wymarzonym samochodem?

ZOBACZ TAKŻE:

Mini E-lektryczna jaskółka - za kierownicą - ZOBACZ TUTAJ

MINI Countryman Coupe w drodze

MINI - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.