Skoda Fabia i Octavia w nowych, rodzinnych wersjach

Od lutego Fabia i Octavia dostępne są w dwóch nowych, specjalnych wersjach wyposażenia - Family i Family Plus

Nowe wersje popularnych modeli Skody stworzono z myślą o rodzinach, które lubią komfortowo i bezpiecznie podróżować (czytaj nasz długodystansowy test Skody Fabii ).

Fabia Family bazuje na wersji wyposażenia Classic, a Fabia Family Plus - na wersji Style. Obydwie odmiany dostępne są jako hatchback i combi, wyłącznie z benzynowymi silnikami o pojemności 1,2 litra (60 i 70 KM) oraz 1,4 litra (85 KM).

Wyposażenie Fabii Family obejmuje m.in.: radio Blues, zestaw schowków, zdalnie sterowany centralny zamek i elektrycznie sterowane szyby z przodu.

Fabia Family Plus oferuje swoim właścicielom m.in. klimatyzację Climatic, radio Swing, 15-calowe alufelgi, relingi dachowe, elektrycznie sterowane szyby przednie i zdalnie sterowany centralny zamek oraz przednie reflektory projekcyjne z modułem DE.

Cennik Skody Fabii Family i Family Plus

Cennik Skody Fabii Combi Family i Family Plus

Także Octavia będzie od teraz dostępna w wersjach Family i Family Plus. Family bazuje na odmianie wyposażenia Classic, a Family Plus - na wersji Ambiente. Modele dostępne są jako liftback i kombi.

Octavia Family została wyposażona m.in. w klimatyzację manualną Climatic i radio Blues.

Wybierając Octavię Family Plus, kierowca otrzymuje m.in.: radio Swing, 16-calowe alufelgi, mocowania ISOFIX na fotelu pasażera, dodatkowe wyposażenie bagażnika w postaci torby oraz zestawu 2 siatek.

Skoda Octavia Family dostępna jest z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 litra (102 KM) oraz 2-litrowym turbodieslem (110 KM), a także z nowym benzyniakiem - dostępnym wyłącznie dla modelu Family Plus - 1.8 TSI (150 KM). Motor ten współpracuje z manualną 6-stopniową przekładnią i można go zamówić zarówno do wersji z napędem na przednią, jak i na obie osie.

Cennik Skody Octavii Family i Family Plus

Cennik Skody Octavii Combi Family i Family Plus

Skoda Superb - test wideo

Dlaczego Polacy nie lubią Skody?

Skoda Fabia - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.