Do trzech razy Monaco

Dziś metka Monaco GP dostępna dla jednego tylko modelu Renault - Laguny Coupe. Niebawem dołączą do niej limitowane dwudrzwiowe Megane i podobnie przyprawione Megane RS

Specjalna wersja Laguny cieszyła się ponoć bardzo dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że szefowie Renault zdecydowali się rozszerzyć gamę Monaco o kolejne auta. Megane Monaco GP występować będzie w dwóch wariantach. Pierwszy bazować będzie na Megane w wersji Dynamique, drugi - na Megane RS.

Z zewnątrz - oprócz zderzaków z linii GT - oba auta będą wyróżniać się białym, perłowym lakierem (opracowanym specjalnie z myślą o wersji Monaco GP), lakierowanymi na czarno elementami nadwozia (lusterka boczne, ramki świateł przeciwmgłowych, wloty powietrza) oraz biksenonowymi reflektorami z czarnym wypełnieniem. Monaco GP oparty na Megane RS otrzyma dodatkowo czarne, 18-calowe aluminiowe obręcze kół o wzorze Keza, natomiast limitowana edycja modelu oparta na wersji Dynamique oferowana będzie z obręczami 17-calowymi. W kabinie pasażerskiej można będzie znaleźć m.in. sportowe fotele z monogramami Monaco GP oraz białe elementy tapicerki i deski rozdzielczej nawiązujące do lakieru nadwozia.

Megane Monaco GP oraz nowa wersja Laguny Monaco GP trafią do salonów Renault w marcu, tuż po genewskim debiucie. Auta dostępne będą dla klientów z czternastu, wybranych krajów. O które rynki chodzi? Francuska firma nie zdradziła jeszcze tej informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Gordini z wiatrem we włosach

Zakazana reklama Twingo | Wideo

Renault Megane - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.