BMW X1 na ostro

Najpierw nowy, turbodoładowany silnik, teraz pakiet M Sport - X-jedynka jest oczkiem w głowie BMW

Nic dziwnego. BMW X1 jeszcze nie doczekało się konkurencji ze strony Audi i Mercedesa. Na Starym Kontynencie sprzedaje się na tyle dobrze, że Niemcy przełożyli niedawno jego amerykański debiut. Nie wiadomo zresztą, czy niewielki crossover znalazłby uznanie za Oceanem.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o nowej jednostce napędowej, która trafi pod maskę X1. Turbodoładowana, rzędowa "czwórka" o mocy 245 koni zastąpi w palecie większy motor R6 (więcej tutaj ). W piątek pojawiły się natomiast zdjęcia X-jedynki uzbrojonej w pakiet M Sport, złożony z dodatków wizualnych oraz obniżonego zawieszenia.

Na pierwszy rzut oka wersję przyprawioną przez specjalistów z M GmbH najłatwiej rozpoznać po 17- lub 18-calowych alufelgach, pakiecie aerodynamicznym z nowymi zderzakami i nakładkami progowymi, listwach progowych z logo "M" oraz obramowaniu okien z serii BMW Individual High Gloss Shadow Line.

Wewnątrz pojawiła się tapicerka siedzeń z alcantary, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów M GmbH, specjalny podłokietnik oraz wstawki ze szczotkowanego aluminium.

Zdjęcia BMW X1 z pakietem M Sport znajdziecie w galerii .

Nowe BMW X3 z bliska - PIERWSZA JAZDA

Wspomnienie lata - BMW 650i - GALERIA ZDJĘĆ

BMW serii 5 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.