Ekskluzywne Infiniti EX Black

Do Europy trafi 150 egzemplarzy Infiniti EX w limitowanej wersji Black, każdy z zaproszeniem do członkostwa w klubie Relais & Châteaux Club 5C

Limitowane Infiniti EX ma pod maską 3-litrowego turbodiesla V6 o mocy 238 koni i długą listę wyposażenia, opartą na wersji GT Premium. Z zewnątrz uwagę przykuwa kolor Malbec Black, połączony z 19-calowymi alufelgami, oknem dachowym i polerowanymi relignami. W kabinie na pasażerów czeka grafitowa skóra, aluminiowe inkrustacje oraz system audio Bose.

EX dysponuje także szerokim wachlarzem systemów bezpieczeństwa biernego i aktywnego, a wśród nich m.in.: panoramiczna kamera AVM, inteligentny tempomat ICC, system zapobiegania niekontrolowanej zmianie pasa ruchu LDP oraz układ ostrzegania przed martwym polem BSW.

Dodatkowo każdy kupujący otrzyma zaproszenie do dwuletniego członkostwa w klubie Relais & Châteaux Club 5C. Zresza on ponad 500 najlepszych na świecie hoteli i restauracji, oferujących członkom klubu specjalne oferty, np. spacer po ogrodach hotelu z przewodnikiem lub możliwość skomponowania własnej potrawy. Do auta Infiniti dołącza też voucher na jeden nocleg w wybranym hotelu wraz z posiłkiem.

Ceny Infiniti EX Black Premium startują od 257 tys. zł 236 440 zł.

Marcin Sobolewski

Infiniti EX 37 GT - TEST

Infiniti G37 - TEST WIDEO

Historia kołem się toczy - 20 lat Infiniti - ZOBACZ TUTAJ

Infiniti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.