Dakar 2011 | Przygoński w roli korespondenta

Jakub Przygoński będzie towarzyszył Beacie Sadowskiej przy tworzeniu codziennych relacji z rajdu Dakar. Kuba został zmuszony do wycofania się z rywalizacji na skutek kontuzji, której doznał podczas ostatniego dnia treningu w Maroko.

Tydzień temu Kuba przeszedł skomplikowaną operację kontuzjowanej ręki. Zabieg zakończył się powodzeniem, jednak ręka będzie wymagała długiej rehabilitacji zanim odzyska pełną sprawność.

Najmłodszy zawodnik ORLEN Team będzie jednak towarzyszył pozostałym Polakom od początku rywalizacji. Wraz z Beatą Sadowską będą przekazywać relacje z biwaków, pokazywać ciekawostki i otoczenie rajdowe, a także starać się uchwycić emocje towarzyszące Krzysztofowi Hołowczycowi, Markowi Dąbrowskiemu, Jackowi Czachorowi i Rafałowi Sonikowi w związku z rywalizacją w tej najbardziej wymagającej imprezie motoryzacyjnej świata.

Reportaże Kuby i Beaty będzie można śledzić codziennie na antenie TVP 1 i TVP 2. Materiały wideo z rajdu zostaną zamieszczone również m.in. na nowej stronie internetowej zespołu www.orlenteam.pl .

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen w Rajdzie Dakar 2011

MINI lubi latać | Wideo

BMW X3 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.