Bardzo białe Gallardo

Lubicie białe samochody? Oto najnowsza propozycja niemieckiego tunera. Lamborghini Gallargo White Edition. Ale kolor to nie wszystko, pod maską drzemie 600 KM

Grudzień to dobry moment aby zaprezentować auto "White Edition". Nie dlatego, że dobrze maskuje się na tle zalegającego wszędzie śniegu. Po prostu pasuje do tej pory roku.

Anderson Germany specjalizuje się w luksusowych i sportowych autach. Najnowsza kreacja została przygotowana dla mniejszego Lamborghini. Nadwozie zyskało ostrzejsze kształty, poszerzono tylne błotniki zwiększając jednocześnie wloty powietrza umieszczone po bokach, zmieniono przedni zderzak, także powiększając nie małe już wloty powietrza. Auto, jak sama nazwa wskazuje, pomalowano na biało, a dzieło wieńczą 20-calowe skręcane obręcze, których zewnętrzna część też jest biała.

Wnętrze nie mogło pozostać seryjne. Po otwarciu drzwi w oczy rzuca się biało-czarna tapicerka z kontrastującymi przeszyciami. Deska rozdzielcza także jest dwubarwna. Białych elementów nie brakuje, w tym kolorze wykonano klamki, tunel środkowy, obudowę zegarów, a nawet uchwyt hamulca ręcznego i część kierownicy.

Pod tylną klapą pracuje silnik V10 o pojemności 5,2 l., lecz dzięki chip tuningowi i sportowemu filtrowi powietrza zamiast 560 ma 600 KM. Zmiany techniczne obejmują jeszcze sportowe zawieszenie.

ZOBACZ TAKŻE:

Żegnaj, Murcielago! | Wideo

Anderson Mercedes CL65 AMG

Samochody: Lamborghini Gallardo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA