Explorera zabawy w piaskownicy | Wideo

W USA odbyła się premiera nowego Explorera. Przy tej okazji Ford pochwalił się terenowymi możliwościami swojego SUV-a. Zobaczcie jak Explorer radzi sobie poza utwardzonymi drogami

Poprzednie generacje Forda Explorera były oparte na solidnej ramowej konstrukcji, a obok standardowego napędu na tylne koła można było zamówić opcję 4x4. To wszystko sprawiało, że właściciele tych aut mieli świadomość poruszania się autami terenowymi. Nowa generacja Explorera jest już SUV-em na całego. Została zbudowana jako konstrukcja samonośna i w standardzie oferuje przedni napęd. A to kłóci się z wizerunkiem twardziela.

Aby pokazać, że nowy Explorer nie jest jedynie chłopcem do bicia i może stawić śmiało czoła najlepszym cywilizowanym terenówkom, Ford co jakiś czas publikuje film ukazujący możliwości swojego terenowego dziecka. Najnowszy pokazuje zabawy Explorera w piaskownicy.

Ford Expolrer - Zabawa w piaskownicy

Działanie systemu TMS (Terrain Management System) możemy zobaczyć na kolejnym filmie:

Ford Explorer - TMS

Czy nowy Ford jest aż tak rewelacyjny? Nie do końca, w plebiscycie Truck Of The Year 2011 w USA zajął dopiero trzecie miejsce za Dodgem Durango i swoim mniejszym kuzynem Fordem Edge. Ceny Explorera zaczynają się od 28 190 dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Ford Explorer + Galeria

Angielski lans w wersji rodzinnej

Samochody: Ford Explorer - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.