Seat i Shakira znowu razem

Shakira i Seat po raz kolejny łączą siły. Hiszpańska marka z grupy Volkswagena jest sponsorem europejskiego tournee gorącej, kolumbijskiej piosenkarki

Tournee "The Sun Comes Out" sponsorowane przez Seata rozpoczęło się 16 listopada we francuskim Lyonie. Europejska trasa Shakiry potrwa do 20 grudnia. W tym czasie piosenkarka zagra aż 22 koncerty. Ostatni zaplanowano na 20 grudnia w Londyńskiej O2 Arena.

W ramach pakietu promocyjnego hiszpański producent samochodów przygotował kampanię "Good Stuff" z modelem Seat Ibiza i Shakirą w rolach głównych. Częścią kampanii są specjalne dodatkowe atrakcje dla członków Klubu Seata, takie jak losowanie biletów na koncerty oraz szansa na wygranie Ibizy w wersji Good Stuff. Ponadto każdy może pobrać ścieżkę dźwiękową Good Stuff z Facebooka (http://www.facebook.com/SEATGoodStuff).

Jeśli tak się składa, że należycie do miłośników gorącej, kolumbijskiej piosenkarki tutaj znajdziecie listę koncertów zaplanowanych w ramach tegorocznego, europejskiego tournee.

ZOBACZ TAKŻE:

Seaty z nowymi silnikami

Seat Exeo 1.8T | Za kierownicą

Autotrader.pl - ogłoszenia: Seat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.