Dni otwarte nowej Taty Indica

W najbliższy weekend we wszystkich autoryzowanych salonach marki Tata odbędą się dni otwarte, podczas których wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z nową Indicą Vista

Indica była pierwszym modelem samochodu osobowego zaprojektowanym całkowicie od podstaw w Indiach przez firmę Tata. Jej debiut nastąpił w 1998 roku. Polska premiera miała miejsce dwa lata temu, gdy firma Marubeni zdecydowała się sprowadzać auta tej marki na nasz rynek. Pod koniec lata tego roku zadebiutowała Indica Vista, druga generacja miejskiej Taty. Jej ceny zaczynają się od 29 950 zł.

Podobnie jak inne modele w ofercie Tata Motors, Indica Vista oferowana z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.

Dni Otwarte odbywać się będą w dniach 26-28.11.2010 we wszystkich autoryzowanych salonach marki Tata. W tym okresie będzie można dokładnie zapoznać się z nowym modelem, zdobyć szczegółowe informacje na temat wyposażenia i specyfikacji technicznych oraz odbyć jazdę próbną. Ponadto, w okresie 22-30.11.2010 każdy Klient przy zakupie modelu Indica Vista otrzyma komplet zimowych opon lub odtwarzacz CD z kompletem głośników.

Lista dealerów marki TATA dostępna jest na stronie internetowej: www.tatamotor.com.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Tata Indica Vista od 29 950 zł

Najtańszy diesel w Polsce

Samochody: Tata Indica - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.