Wielka wyprzedaż Sułtana Brunei

Jeśli jesteś miłośnikiem egzotycznych supersamochodów i tak się składa, że masz na zbyciu kilka milionów dolarów mamy coś, co może Cię zainteresować

W sieci można od niedawna natrafić na stronę z aukcją ponad dwóch tuzinów wspaniałych, sportowych aut. Wieść niesie, że właścicielem tej niezwykłej kolekcji jest nie kto inny, ale Sułtan Brunei, który postanowił pozbyć się części - zapewne nieznacznej - swojego parku samochodowego.

Trzeba się spieszyć. Kilka aut znalazło już swoich właścicieli, a w pierwszej kolejności znikają te najbardziej smakowite - z punktu widzenia kolekcjonera - modele. Nie można już na przykład kupić pięknej Daytony 365 GTB czy Ferrari Dino 246 GT. Na szczęście wciąż jest w czym przebierać.

Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. W garażu stoi bowiem 25 aut marki Ferrari, trzy Lamborghini , dwa Porsche 911 oraz tak egzotyczne maszyny jak Cizeta V16 czy Italdesign Nazca V12.

Co więcej, w większości przypadków auta są zupełnie nowe i z fabrycznym przebiegiem, a duża część z nich nie była nigdy rejestrowana. Jeśli jesteście zainteresowani, pełną listę aut wraz ze zdjęciami i cenami znajdziecie w tym linku . Życzymy udanych zakupów!

ZOBACZ TAKŻE:

Pierwszy polski salon Ferrari otwarty

Lambo w pościgu za Zondą | Wideo

Goldo.pl - ogłoszenia luksusowe: Ferrari

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.