Zdążyć przed zimą - wyniki konkursu

Wyłoniliśmy zwycięzców pierwszego konkursu, organizowanego w ramach naszej zimowej sekcji

Na wstępie serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Dlaczego zwlekaliśmy z opublikowaniem wyników konkursu? Odpowiedzi na konkursowe pytanie przyszło ponad 1000! Ucieszyła nas również spora liczba wiadomości od pań. Po wstępnej lekturze długo spieraliśmy się w redakcji, kogo nagrodzić.

Przypomnijmy, że aby wziąć udział w konkursie, trzeba było odpowiedzieć na poniższe pytanie, a swoją wypowiedź ciekawie uzasadnić:

Kiedy Twoim zdaniem należy wymienić opony na zimowe?

Jakie odpowiedzi padały najczęściej? Poza mitycznymi 7 stopniami Celsjusza, wielu panów podkreślało, że nie należy się spieszyć ze zmianą opon w aucie teściowej, a pań - że bez względu na termin najlepiej o wymianę ogumienia poprosić męża. Niektórzy "zimówki" zakładają jeszcze w październiku, inni czekają do grudnia, jeszcze inni obserwują temperaturę za oknem, a są i tacy, którzy biorą pod uwagę kolejki w zakładach wulkanizacyjnych. Propozycji padło wiele, ale wniosek z lektury konkursowych wiadomości płynie jeden - każdy z Was prędzej czy później zakłada do swojego auta zimowe opony.

Oto laureaci konkursu:

III miejsce - termos Pirelli + czapka + T-shirt

Elwira Tabaszewska

Opony zimowe zakładamy dużo wcześniej niż Święty Mikołaj do sań wsiądzie, a narty poproszą o smarowanie; zanim sezon zaczną blacharze i ortopedzi.

II miejsce - walizka Pirelli

Rafał Nowakowski

Kiedy w nocy blisko zera Brak szalika Ci doskwiera Gdy na drzewach liści brak To jest już najlepszy znak By opony włożyć nowe Zamiast letnich, te zimowe

I miejsce - komplet opon Pirelli o wartości do 2000 PLN

Paweł Bilicki

Gdy zaczynasz już nakładać ciepłą czapkę na swą głowę, wtedy właśnie czas na zmianę - z letnich opon na zimowe.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy na kolejny konkurs, który wystartuje już 15 listopada.

Marcin Sobolewski

Zdążyć przed zimą z Pirelli - POWRÓT DO SEKCJI

Więcej o:
Copyright © Agora SA