Wojskowe Lamborghini

Podejmując się tuningu, zwłaszcza aut sportowych, można się mocno sparzyć. Wielokrotnie oglądaliśmy potworki wychodzące nawet z warsztatów uznanych firm. Oglądając jednak Lamborghini Murcielago LP 640 Yeniceri Edition przygotowane przez Unicate zaniemówiliśmy

Nazwa Yeniceri, to nawiązanie do oddziałów piechoty Imperium Osmańskiego, czyli janczarów. Tak jak oni, Lamborghini potrafi zastraszyć przeciwnika zarówno wyglądem, jak i wydawanymi dźwiękami. Propozycja Unicate dla Murcielago LP 640 obejmuje bowiem zamiany wyglądu, jak i modyfikacje zapewniające silnikowi wyjątkowe brzmienie.

W wyglądzie na pewno rzuca się w oczy matowy lakier, diodowe lampy (także oświetlające progi) i podświetlony silnik. Samochód obniżono o 20 mm i postawiono na potężnych kołach. Z przodu na wygląd pracują obręcze ConcavTen w rozmiarze 20 cali, a z tyłu o cal większe. Chromowane felgi posiadają czarne szprychy, by korespondowały z matowym lakierem.

Nie chcąc ograniczać się jedynie do wyglądu, Unicate popracowało także nad zwiększeniem mocy. Modyfikacja wydechu pozwoliła standardowe 640 KM, jakie generuje silnik 6.5 V12, podnieść do 660 KM.  Uzyskano też niepowtarzalne brzmienie o sile 120 decybeli.

Wewnątrz pojawiło się sporo elementów karbonowych, jak kierownica czy deska rozdzielcza. Jeśli ktoś ma ochotę, to może dodatkowo dopłacić do wysokiej klasy zestawu audio. Ile dokładnie, nie podano, ale czy to jest tak naprawdę ważne?

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Sesto Elemento

Lamborghini z Chin?

Lamborghini - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA