Sandero zapierające dech w piersiach

Jeśli tak ma wyglądać Dacia Sandero po liftingu, to bardzo poprosimy. Na razie jest to oficjalnie zaprezentowany w Brazylii koncept, gdzie nosi nazwę... Renault Sandero Stepway Concept

Oczywiście nie jest pewne, że tak będzie wyglądała Dacia Sandero po liftingu, ale niewykluczone, że zmiany jakie w tym modelu niedługo nastąpią będą zbliżone. Nie powinno natomiast dziwić, że zaprezentowany egzemplarz nosi na sobie szaty Renault. Samochód został bowiem pokazany na Sao Paolo Motor Show 2010 w Brazylii, a Sandero na tamtejszym rynku oficjalnie występuje pod francuskim logo.

Tym co najbardziej zwraca uwagę w Sandero Stepway jest bez wątpienia mnóstwo błękitu nawiązującego do high-tech. Zupełnie nowy jest także przedni zderzak i całkowicie zmieniona atrapa chłodnicy. W Renault Sandero Stepway zmodyfikowano również tylny spojler, który sprawił, że wygląd modelu jest bardziej zdecydowany.

Na nas największe wrażenie wywarły dwubarwna kolorystyka nadająca elegancji, ale też wywołująca pogodny uśmiech, i niezwykłe obręcze kół. Zaprezentowane auto wyposażono w silnik 1.6 16V Hi-Flex, który rozwija moc 112 KM i jest zasilany niezwykle popularnym w Brazylii biopaliwem.

Mamy nadzieję, że właśnie taki obraz będzie miało kolejne wcielenie Dacii Sandero. Szczerze powiedziawszy czekamy z niecierpliwością. A co wy sądzicie o tym samochodzie?

Grzegorz Lepak

ZOBACZ TAKŻE:

Dacia Logan w wersji topless

Nie czekaj na zimę, kup zimówki już teraz - najtaniej! - opony.moto.pl

Ogłoszenia samochodów osobowych - www.autotrader.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.