Porsche Panamera Turbo TechArt

Tunerzy Porsche liczą na ożywienie sprzedaży swoich modyfikacji. Wszystko dzięki Panamerze, która sprzedaje się jak ciepłe bułeczki

Niemiecki tuner będzie próbował zachęcić jak największą część tych klientów. Wszystko dzięki kompletnie przebudowanej wersji Panamery Turbo TechArt. Zmiany dotyczą zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i wnętrza. Co najważniejsze nie zapomniano zajrzeć także pod maskę.

Zacznijmy od sylwetki auta, która po wyjechaniu z garażu firmy TechArt stała się krzykliwa i groźna. Wszystko dzięki nowemu zestawowi zderzaków (przedni z wkomponowanymi światłami LED do jazdy dziennej), progów oraz spojlerów. Całość uzupełniają potężne 22-calowe felgi, które wymusiły zamontowanie szerszych nadkoli. Auto nie pozostawia żadnych wątpliwości, że to dzieło jednego z tunerów. Znawcy tuningu dostrzegą nawet niepowtarzalny styl firmy TechArt.

Wnętrze Panamery TechArt to już indywidualna wizja klienta. Warto zainteresować się pełnym obszyciem ze skóry. Ta opcje z pewnością będzie dużo tańsza od zamawianej w fabryce Porsche.

Na koniec TechArt proponuje zestaw modyfikacji przeznaczony dla silnika wersji Turbo. Po jego montażu Panamera może pochwalić się mocą 580 KM zamiast seryjnych 500 KM. Wzrasta przy tym maksymalny moment obrotowy z 700 aż do 830 Nm.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes SL - cztery w jednym - ZOBACZ TUTAJ

Porsche Panamera - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.