Tak się robi Ferrari!

Po wprowadzeniu programu pozwalającego klientom, dodajmy bardzo zamożnym klientom, tworzyć specjalne modele Ferrari, z fabryki w Maranello zaczęły wyjeżdżać auta jeszcze bardziej wyjątkowe

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie

Ostatnim z takich włoskich rodzynków jest bez wątpienia Ferrari 612 GTS Pavesi. W tej wersji silnik jest mocniejszy o 20 KM i w sumie dysponuje mocą 550 KM i momentem obrotowym równym 600 Nm.

Jak już wspomnieliśmy, ten konkretny egzemplarz 612 GTS powstał na specjalne zamówienie, a przygotowała go mediolańska Carrozzeria Pavesi. Szczęśliwy nabywca, zażyczył sobie by jego auto wyglądało niepowtarzalnie - tak jakby już sam fakt posiadania Ferrari 612 GTS był mało wyjątkowy. Klientowi zaproponowano więc zmianę standardowych zderzaków z przodu, zamontowano otwierany dach z dwoma, karbonowymi panelami (można je całkowicie zdemontować), a całość pomalowano na srebrno dodając charakterystyczne, przemalowane na czarno boki. Inne niż zwykle są również końcówki wydechu.

Ceny za przygotowanie auta w powyższej specyfikacji niestety nie znamy, ale bez wątpienia nie była ona mała. A jak wygląda Ferrari 612 GTS Pavesi wprost po wyjechaniu z taśm fabryki Maranello? Właśnie tak jak na filmie poniżej.

Grzegorz Lepak

Ferrari 458 ze szklanym dachem

Gorące Ferrari do serwisów

Ferrari - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.