Mercedes wyremontuje Ci auto!

I to za darmo. Jaki jest warunek? Importer szuka najstarszego kupionego w oficjalnej sieci sprzedaży Mercedesa. Konkurs ruszy już niebawem

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w konkursie na najstarsze kupione auto w polskiej sieci dealerskiej pod uwagę będą brane te auta, które od nowości jeżdżą w jednej rodzinie. Jeśli zatem Twój dziadek kupił pod koniec lat 80-tych nowego Mercedesa w salonie, a ty dostałeś go kilka lat temu w prezencie, możesz szykować dokumenty.

Auto nie musi być w pełni oryginalne, ani nawet zadbane. Może być zardzewiałe, ale nie unieruchomione. Ważne, by udokumentować zakup i przedstawić prawo własności. Najstarsza sztuka z gwiazdą na masce zostanie gruntownie wyremontowana i oddana właścicielowi. Szczegóły konkursu Mercedes Polska przedstawi niebawem.

To pierwszy tego typu konkurs w Polsce. Trzymamy kciuki, bo inicjatywa jest naprawdę cenna. Jesteśmy ciekawi, kto kupił pierwszego Mercedesa w Polsce w oficjalnej sieci i czy to auto nadal istnieje.

ZOBACZ TAKŻE:

VW Touran 2.0 TDI | Pierwsza jazda - ZOBACZ TUTAJMercedes odkłada kompresory do lamusa Samochody: Mercedes SL 190 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.