Zagraj z Castrolem na Facebooku

Zostań szefem inżynierów w Castrol Service Park! Przygotuj rajdówki zespołu Castrol Ford Abu Dhabi World Rally Team do rywalizacji w mistrzostwach świata WRC i zgarnij nagrody. A to wszystko bez wstawania od komputera

Szukacie dodatkowych informacji ze świata czterech kółek? A może chcielibyście poznać pracę redakcji Moto.pl "od kuchni"? Dołączcie do grona naszych fanów na Facebooku!

23 września na profilu Castrola na Facebooku startuje specjalna konkursowa aplikacja rajdowa - Castrol Service Park (kliknij tutaj ). Fani rajdowych emocji mogą wcielić się w członków teamu serwisowego i konfigurować wirtualnego Forda Focusa na warunki poszczególnych rajdów z kalendarza WRC. Kolejne wirtualne rajdy - Szwecji, Jordanii, Finlandii i Niemiec - będą odbywać się co tydzień, a rozgrywki zakończy wielki finał - rajd Wielkiej Brytanii.

W każdym następującym po sobie tygodniu uczestnicy Castrol Service Park będą mogli zapoznawać się z warunkami poszczególnych rajdów, ćwiczyć ustawienia samochodu na odcinku testowym i brać udział w dodatkowych konkursach związanych ze światem WRC. Konfigurować można wszystkie najważniejsze, decydujące o zachowaniu samochodu na poszczególnych nawierzchniach elementy - od opon, przez twardość i wysokość zawieszenia, ustawienie balansu hamulców aż po przełożenia skrzyni biegów. Ponieważ nad sukcesem kierowców czuwa sztab niezwykle sprawnych i doświadczonych ludzi, którzy mając pół godziny na serwis, potrafią błyskawicznie rozebrać samochód, naprawić i złożyć go z powrotem, a w grze Castrol Service Park liczą się sekundy, do dyspozycji uczestników konkursu oddano krótki poradnik w formie Książki Serwisowej.

Zabawa potrwa do 31 października 2010 r., kiedy nastąpi zamknięcie klasyfikacji ogólnej. Walka toczy się o oryginalne gadżety WRC teamu BP Ford Abu Dhabi, a dla zwycięzców klasyfikacji ogólnej - 3 zestawy Playstation 3 z rajdową kierownicą i najnowszą grą z serii Gran Turismo! Zwyciężą nie tylko najlepsze ekipy serwisowe - przewidziano również nagrodę specjalną dla osoby, która zgromadzi największy team, czyli zaprosi do aplikacji największą liczbę użytkowników.

Patron medialny:

Cztery kółka na Facebooku - WIĘCEJ

2,6 sek. do setki, czyli najlepsze auta w sprincie - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Bugatti - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.