Paryż 2010 | Captiva po zmianach

Co kryje się za nową twarzą Chevrolet Captivy?

Wszystko o Chevrolecie Cruze: opinie, dane techniczne, ceny

Spokrewniona z Oplem Antarą Captiva zadebiutowała 4 lata. Wersja po face-liftingu będzie jedną z czterech nowości Chevroleta na paryskich targach. Obok niej pojawią się: nowe Aveo, Orlando oraz Cruze w wersji hatchback.

Nad przednim pasem Captivy dominuje teraz ogromny grill, przedzielony logo Chevroleta. Nowe są także wloty powietrza na błotnikach, diodowe kierunkowskazy w lusterkach, kolory lakieru oraz wzory aluminiowych felg w rozmiarze od 17 do 19 cali.

Pod maską zadebiutuje 4-cylindrowy turbodiesel o pojemności 2,2 litra w dwóch wersjach mocy - 163 lub 184 KM. Zwolennicy silników benzynowych otrzymają do wyboru rzędową "czwórkę" o pojemności 2,4 litra i mocy 171 KM lub 3-litrową, widlastą "szóstkę" o mocy 258 KM. Poza wersją V6, w podstawowych wersjach Captivy moment obrotowy przekazywany będzie na przednią oś. Dołączany napęd 4x4 trafi na listę opcji.

Co z kabiną? W porównaniu do poprzedniej wersji, poprawi się jakość materiałów wykończeniowych, a w tunelu środkowym pojawią się dodatkowe schowki. Seryjnie na pokładzie znajdzie się 6 airbagów, ESP, kontrola trakcji i asystent hamowania.

Chevrolet popracował również nad nastawami zawieszenia, bardziej sprzyjającymi teraz drogowym harcom. Sprzedaż odświeżonej Captivy ruszy wiosną 2011 roku.

Paryż 2010 - parada premier - ZOBACZ WSZYSTKIE

Captivą na weekend - ZOBACZ TUTAJ

Paryż 2010 | Chevrolet Cruze Hatchback

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.