Paryż 2010 | Citroën C4 Picasso

Nowe światła dzienne oraz kilka kosmetycznych zmian. Tak wygląda facelifting rodzinnych modeli Citroena, które będziemy mogli zobaczyć już w Paryżu

Wszystko o samochodach marki Volvo: dane techniczne, opinie, ceny

Nadchodzące targi samochodowe w Paryżu to bardzo ważna impreza dla wszystkich producentów. Są jednak firmy, które traktują ją niezwykle ambicjonalnie. Mowa tu oczywiście o wytwórcach z Francji, którzy jak zwykle będą się starali pokazać najwięcej nowości.

Już teraz wiemy, że w Paryżu swoją premierę będzie miał nowy DS4 . Kolejną nowością będą dwa vany: Citroën Picasso oraz Grand Picasso. Jeszcze zbyt wcześnie na nowy model, dlatego chodzi oczywiście o ich facelifting. Zmiany zewnętrzne obejmują zderzaki, które teraz doposażono w światła dzienne typu LED oraz nowe tylne lampy. To rzeczy, które pozwolą wam odróżnić modele przed i po faceliftingu. Oprócz tego Picasso przeszły szereg innych mniej zauważalnych zmian. Do nich zaliczymy odświeżoną paletę kolorów oraz nowe wzory tapicerek.

Możemy się również spodziewać nowości pod maską, ale o tym dowiemy się dopiero po premierze w Paryżu. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć [ tuta j].

Paryż 2010 - parada premier - ZOBACZ WSZYSTKIE

Ferrari 458 Italia, czyli Gorąca Włoszka - ZOBACZ TUTAJ

Parking przyszłości - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl: samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.