Rozbierz się dla Renault

Co jesteście w stanie zrobić, żeby wygrać samochód? Może striptiz? Na czas? Tylko tyle - albo aż tyle - trzeba zrobić, by mieć szansę na wygranie nowiutkiego Renault Wind

Wszystko o samochodach Renault - ceny, osiągi, opinie

Na pomysł nietuzinkowej kampanii wpadł brytyjski oddział firmy. Akcja nosi nazwę "Race the roof". Reguły są proste - trzeba zrobić striptiz w czasie krótszym niż trwa złożenie dachu w małym Renault . Oznacza to, że na zrzucenie fatałaszków śmiałkowie mają 12 sekund.

Bez obaw, pomysłodawcy akcji nie zamierzają tym samym w zawoalowany sposób promować nudyzmu czy ekshibicjonizmu. Nie trzeba rozbierać się "do rosołu". Idea jest taka, by zacząć w zestawie typowo jesiennym, a skończyć na pojedynczej, letniej warstwie ubrania. Takiej, w której możnaby bez wstydu wyskoczyć na plażę.

Filmik z własną próbą należy przesłać za pośrednictwem specjalnie w tym celu stworzonej strony internetowej ( http://www.12secondstrip.co.uk ) lub poprzez popularny serwis Youtube. W drugim przypadku, trzeba nadać swojemu filmowi tag "12secondstrip".

Pomysłodawcy kampanii planują, w miarę przybywania filmów, podzielić je na kilka kategorii, takich jak: śmieszne, seksowne czy niezdarne. Będzie też osobny dział z tzw. odrzutami (outtakes) czyli klipami, w których nie wszystko poszło po myśli rozdziewającego się.

I co Wy na to? Jesteście gotowi spróbować swoich sił, jako striptizer? Jeśli tak, na wysłanie swojego filmu macie czas do 30 września. Jeśli chcecie zobaczyć, jak walczyli inny zajrzyjcie tutaj .

ZOBACZ TAKŻE:

Mały wicher od Renault - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.