Warszawa z Vervą

Najszybsze sportowe maszyny, zamknięty tor uliczny, pisk opon i ryk potężnych silników. Wszystko to czeka na miłośników motoryzacji w przyszłą sobotę w samym centrum Warszawy!

Wszystko o autach - PARKING.MOTO.PL

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia centrum Warszawy zmieni się w tor wyścigowy, na którym zmierzą się zespoły rywalizujące w największych i najbardziej legendarnych seriach wyścigowych i rajdowych na świecie. VERVA Street Racing to pierwsza tego typu impreza w Polsce i jedna z największych w Europie.

Od godz. 12.00 w pobliżu pl. Teatralnego i pl. Piłsudskiego będzie można zobaczyć m.in. bolidy Formuły 1, Formuły 3, samochody serii Le Mans, WTCC, unikalne modele supersportowych samochodów jak Lamborghini Superlaggera, Ferrari F430 Scuderia, Porsche Carrera GT, słynnych kierowców np. Augusto Farfusa z BMW Team RBM czy Guerlaina Chicherit z X-raid oraz zawodników ORLEN Team i VERVA Racing Team - gospodarzy wydarzenia.

Na potrzeby wyścigu zbudowany zostanie tymczasowy tor uliczny ( mapka ) w samym centrum Warszawy. Aby każdy mógł na bieżąco śledzić to, co dzieje się na torze i w jego okolicy, organizatorzy rozmieszczą wzdłuż całej trasy dziewięć telebimów.

Wstęp na imprezę jest wolny. Organizator prowadzi jedynie sprzedaż biletów na miejsca siedzące, na specjalnie wniesionych trybunach. Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram imprezy.

Scenariusz Verva Street Racing:

10.00 Pit Party 12.00 Rozgrzewka i przejazdy treningowe 13.00 Ceremonia otwarcia VERVA Street Racing 13.40 Porsche Street Racing 14.15 BMW Street Racing 14.50 Porsche Street Racing - finał 15.20 Formula 3 Street Racing 15.55 Dakar Spirit 16.15 KTM Supermoto Show 16.40 Tuning Cars 16.55 Formula 1 Street Racing 17.55 Race of Celebrities 18.15 Drift Show 18.25 Race of Celebrities - finał 18.40 Formuła 1 - przejazd pokazowy 19.05 VERVA Street Racing - finał 19.45 Zakończenie VERVA Street Racing 20.00 Pit Lane - autografy i zdjęcia z samochodami

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.vervastreetracing.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Powrót Kościuszki na asfalty - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie

Więcej o:
Copyright © Agora SA