Yeti Samochodem Roku w UK

Škoda Yeti otrzymała tytuł "Car of the Year 2010 - najważniejsze wyróżnienie w plebiscycie New Car Awards, organizowanym przez magazyn Auto Express."

Wyróżnienie trafiło nie tylko do modelu Yeti. Marka Škoda uzyskała rekordową liczbę pięciu nagród: w gronie wyróżnień znalazł się również tytuł "Najlepszy Samochód Rodzinny" przyznany Škodzie Superb sedan i "Najlepszy Samochód Combi" przyznany jej siostrzanemu modelowi, Superbowi Combi. Yeti, poza zdobyciem nagrody głównej, został również wyróżniony tytułem "Najlepszy Crossover".

Na tym nie koniec, jeśli chodzi o nagrody przyznane czeskiej marce. W wyniku badania satysfakcji użytkowników "Driver Power", prestiżowe wyróżnienie "Driver Power Award" również trafiło do marki Škoda.

Szef brytyjskiego oddziału Škody, Robert Hazelwood odbierając nagrodę powiedział: "To dla nas zaszczyt! Jesteśmy szczęśliwi, że czytelnicy Auto Express mają taką wysoką opinię o Yeti. To fantastyczny samochód, który świetnie się sprzedaje, a także oferuje, jak mówi Auto Express, stylowy wygląd i doskonałą jakość".

Auto Express to obecnie najlepiej sprzedający się magazyn motoryzacyjny w Wielkiej Brytanii, znany przede wszystkim z doskonałych zdjęć szpiegowskich nowych samochodów oraz z wysokiego poziomu merytorycznego testów.

Dlaczego Polacy nie lubią Skody - ZOBACZ TUTAJ

Skoda Superb Combi - pierwsza jazda - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Skoda Superb - ogłoszenia

Więcej o: